avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 491 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum ma pot apară dacă sunt discriminata la locul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum ma pot apară dacă sunt discriminata la locul de muncă? ...

Cum ma pot apară dacă sunt discriminata la locul de muncă?
Atât din partea colegilor cât și a șefilor.
Ce as putea să fac ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:32, 29 Aprilie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am o colega la serviciu care de 9 luni mă tot hărțuiește ... Mantescu Mantescu Buna ziua am o colega la servici care de 9 luni mă tot hărțuiește la locul de muncă nu am anunțat șeful dar nu mai pot suferă de șefie și ea crede ... (vezi toată discuția)
Probleme și amenințări la muncă. am soluții de stopare? Anonimu' Anonimu' Buna ziua, as dorii si eu suport/ajutor/sfat in legătura cu nenumărate probleme la munca. Țin sa spun ca lucrez de 7 ani intr-o multinaționala și de ceva ... (vezi toată discuția)
Umilință loc de muncă Raluca Epifania Raluca Epifania De când am început activitatea în cadrul unei instituții bancare , din echipa din care fac parte , coordonatoarea echipei împreună cu șefa de echipa mă ... (vezi toată discuția)