Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Am o situatie, in sensul ca recent am spus ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Am o situatie, in sensul ca recent am spus la locul ...

Buna ziua,
Am o situatie, in sensul ca recent am spus la locul de munca faptul ca m-am casatorit. Aproape in fiecare zi, un coleg de munca ma hartuieste cu totul felul de replici acide, incercand sa-mi pericliteze locul de munca si relatia cu ceilalti. Ce as putea face? multumesc anticipat
Buna ziua!
Puteti sesiza conducerea de ceea ce vi se intampla.Se pot lua masuri in privinta comportamentului colegului.