Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua... Am cumparat un imobil cu act de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua... Am cumparat un imobil cu act de vanzare-cumparare, ...

Buna ziua... Am cumparat un imobil cu act de vanzare-cumparare, un act de mana. Imi expira buletinul iar doamna vanzatoare a imobilului nu vrea sa completeze hartia de primire in spatiu..Cum pot sa mi fac buletin? Va multumesc
Făcându-va acte de proprietate, legal.
Ați dat niște bani pe cioara de pe gard.