Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua la emiterea unui ordin de protectie pe cale ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua la emiterea unui ordin de protectie pe cale judecatoreasca ...

Buna ziua la emiterea unui ordin de protectie pe cale judecatoreasca daca reclamantul nu se prezinta, ce risca? Mulțumesc
Poate risca pierderea procesului, acțiunea nefiind susținută. Totuși ... se poate prezenta numai avocatul reclamantului, dacă are...