Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Pot obține o adeverință de la evidenta populației ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Pot obține o adeverință de la evidenta populației din care ...

Pot obține o adeverință de la evidenta populației din care să reiasă seria și nr. buletinului pe care l-am avut în 1992?
Serviciul de evidenta populatiei poate elibera document care sa consemneze documente de identitatate anterioare