avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 985 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Pot obține o adeverință de la evidenta populației ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Pot obține o adeverință de la evidenta populației din care ...

Pot obține o adeverință de la evidenta populației din care să reiasă seria și nr. buletinului pe care l-am avut în 1992?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 11:25, 6 Aprilie 2023
Serviciul de evidenta populatiei poate elibera document care sa consemneze documente de identitatate anterioare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat de nastere gresit dor_42 dor_42 Buna ziua, La 47 de ani si am descoperit ca data nasterii din certificatul meu este gresita.Drept urmare toate diplomele mele sunt gresite si evident am ... (vezi toată discuția)
Ce act trebuie pentru a dovedi la pensionare ca am trait la targu mures? judit2000 judit2000 Buna ziua. M-am nascut la Targu Mures si am trait 44 de ani acolo.M-am mutat in anul 2000 la Salonta.In cartea mea de munca apare ca am lucrat neincetat la ... (vezi toată discuția)
Buletin expirat Stoica Nicoleta Stoica Nicoleta Buna ziua! Am si eu o nelamurire in legatura cu predarea buletinului atunci cand se depun acte pentru un buletin nou ( din motivele care intervin pentru ... (vezi toată discuția)