Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna seara! La schimbarea tevilor din ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna seara! La schimbarea tevilor din apartament,muncitorii au ...

Buna seara! La schimbarea tevilor din apartament,muncitorii au spart si peretele despartitor dintre baie si bucatarie.Contractul incheiat cu ei nu stipuleaza nici un fel de raspundere din partea lor.Am vreo sansa in instanta? Sau sunt nevoita sa suport singura costul repararii ?Multumesc!
Multumesc pt raspuns!