Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua , acum 2 aproape 3 luni am cunoscut pe ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua , acum 2 aproape 3 luni am cunoscut pe internet o femeie ...

Buna ziua , acum 2 aproape 3 luni am cunoscut pe internet o femeie in varsta de 21 de ani . Aceasta era casatorita si avea si copil insa mi a spus dupa ceva timp . Ea locuieste in anglia insa venise in romania la bunica ei . Dupa o luna in care am tot refuzat sa ma intalnesc cu ea la ea acasa , am acceptat intr un final si ne am intalnit . Pe data de 15 februarie 2023 cand ne am intalnit ea a facut poze cu telefonul ei cu ea in lenjerie intima in ipostaze indecente .Dupa ce a plecat in anglia eu i am spus sotului ei de cele intamplate . In cursul zilei de astazi m am trezit cu mesaj pe watsapp de la ea cum ca ma va da in judecata dar nu se va prezenta pe motiv ca i am dat pozele sotului ei prin intermediul unui prieten de al meu. As putea fi acuzat in instanta?
O femeie căsătorită infidelă, care are o aventură cu un alt bărbat, bărbat lipsit total de caracter, care după ce o femeie i se dăruiește se laudă în fața soțului acesteia, "uite ce grozav sunt eu", etc. Prea multă murdărie aici, stați liniștit, justiția nu se ocupă cu așa ceva.
hotumattua, utilizator
Sunt uimit de numarul limitation de neuroni al unor persoane de gen masculin. Cateodata ma intreb cum mai fac umbra pamantului!
Tragi-comic!!!
AdrianMG, utilizator
Am urmarit un dialog intr-un serial TV romanesc, ceva de genul:
" - Celentano: Ba esti prost....!?
- Firicel: Ba esti nebun.....!? "
.................................................................tare serialul, :)
hhs, utilizator
si de ce i le-ati dat sotului ? le stergeati si gata ! si cand " v-ati lasat convins" sa mergeti la ea si si-a facut pozele nu ati intretinul relatii sexuale ? pe bune ? a fost o sedinta de selfi ?

Gabi miron a scris:

Ea mi a trimis pozele dupa ce tot ea le a facut

Dacă pe ea l-ați cunoscut pe internet, de unde îl știți pe soțul ei? V- a spus ea cine e? Și cum dați de el? Că să puteți să dați pozele? Chiar e tragi&comic.