Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Am castigat un proces privind salarii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Am castigat un proces privind salarii restante. Decizia ...

Buna ziua. Am castigat un proces privind salarii restante. Decizia tribunalului este: Obligă pârâta la plata drepturilor salariale restante actualizate cu indicele de inflaţie şi la care se va adăga dobânda legală penalizatoare de la data scadenţei drepturilor şi până la data plăţii efective.
Cum se poate verifica dacă pârâtul calculează corect aceste drepturi , există vreun program online?
Puteti apela la un expert contabil sau un executor judecatoresc.
Poți apela la executor dacă pârâtul plătește?
Eu vroiam doar să verific și în caz că n a plătit cât trebuie dacă nu ne înțelegem atunci să apelez la alte căi

Cornel Vasile a scris:

Puteti apela la un expert contabil sau un executor judecatoresc
Expertul contabil sau executorul pot face calcule.