Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Cum procedam in cazul in care un angajat a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Cum procedam in cazul in care un angajat a adus un ...

Buna ziua,
Cum procedam in cazul in care un angajat a adus un concediu medical dupa data incetarii iar perioada de pe CM cuprinde inclusiv data incetarii?
Multumesc
Il platiti ..nu a anuntat ca este in concediu medical?