avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1245 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Cum procedam in cazul in care un angajat a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Cum procedam in cazul in care un angajat a adus un ...

Buna ziua,
Cum procedam in cazul in care un angajat a adus un concediu medical dupa data incetarii iar perioada de pe CM cuprinde inclusiv data incetarii?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:13, 2 Mai 2023
Il platiti ..nu a anuntat ca este in concediu medical?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

cm incepand cu ziua desfacerii cim ContSters146823 ContSters146823 Daca in aceeasi zi cu desfacerea disciplinara a CIM intervine concediu medical, acesta din urma mai are prioritate in acest caz? ? Logic ar fi ca acesta sa nu ... (vezi toată discuția)
Desfiintare post ingrid25 ingrid25 buna ziua, as dori sa va intreb care sunt pasii corecti legal pt a putea desfiinta un post...mentionez ca angajatul a fost in concediu medical si dupa ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu medical miraj miraj cum se calculeaza un concediu medical? eu asa am facut: am un concediu medical cu boala obisnuita - 6 zile am aflat cat este coantumul pe zi (suma ... (vezi toată discuția)