Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Recent am fost prins furand dintru-un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Recent am fost prins furand dintru-un magazin Auchan, ...

Buna ziua! Recent am fost prins furand dintru-un magazin Auchan, m-au dus intr-o camera unde au verificat produsele, iar in cele din urma m-au pus sa achit toate produsele furate, nechemand politia. Mi-au spus la final ca o sa ma bage in baza lor de date si ca voi fi urmarit de acum incolo in fiecare supermarket Auchan. Ce inseamna asta? Cum isi dau ei seama cand intru eu intr-un magazin Auchan? Eu asta nu inteleg. Va rog sa ma lamuriti. Multumesc anticipat.
Înseamnă că va vor face probleme penale dacă va mai prind.
Nu prea are logica de ce v-au iertat căci nu prea iartă pe nimeni.

Veți avea nevoie de avocat și va va costa bani.

București 2023
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Cum isi dau ei seama cand intru eu intr-un magazin Auchan?

Unitatea comerciala detine baza tehnica de supraveghere preluare si stocare imagini si personal special instruit