Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Completare in contractul de prestări servicii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Completare in contractul de prestări servicii

salut, pe contractul de prest servicii, este obligatoriu sa se precizeze suma care fa fii plătită de beneficiar? sau scriu pe contract ca suma va fii precizata in deviz si facturi?
george-neagu, moderator
Este bine și asa cum sugerați.