Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua!pe data de 3 mai anul acesta m-am angajat, ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua!pe data de 3 mai anul acesta m-am angajat, de când ...

Bună ziua!pe data de 3mai anul acesta mam angajat ,de când sunt asigurata la casa de asigurari de sanatate? Va mulțumesc
Manuela Rășină, administrator
Va mulțumesc din suflet tuturor pentru răspunsuri.