Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cazier auto dupa accident cu victima ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cazier auto dupa accident cu victima ...

Buna seara, dupa un accident cu victima in 1999 am fost gasit nevinovat deci neinceperea urmaririi penale, am luat permisul inapoi si am plecat in strainate in anul 2000. In anul 2001 nu stiu din care motive a fost redeschis dosarul si neavand avocat in ziua procesului am primit doi ani cu suspendare plus trei sau patru pt. reabilitare. As dori sa stiu daca in cazierul auto reiese acest lucru pt. ca as dori sa fac scoala de soferi profesionisti in Romania.
Va multumesc anticipat
Yoghi1970, utilizator
Este consemnat in cazierul auto condamnarea cu suspendare