avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 813 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua,sunt in concediu medical in luna Mai mi sa ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua,sunt in concediu medical in luna Mai mi sa virat bani ...

Buna ziua,sunt in concediu medical in luna Mai mi sa virat bani pe CM și este mai mic decât cel din luna Aprilie cu 450ron,am sunat la firma și explicația lor a fost următoarea in luna Aprilie au fost multă libere .Este corect răspunsul pe care l-am primit din partea firmei?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:39, 11 Mai 2023
da, poate fi corect ..se platesc doar zilele lucratoare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediul postnatal (de lauzie) completat gresit de medicul de familie si respins de angajator magutza magutza Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu cateva sfaturi in ceea ce priveste problema mea.... Pe la aproximativ mijlocul lunii mai 2016 am predat ... (vezi toată discuția)
Concediu medical cu retineri din concediu de odihna! ionutkrech ionutkrech Buna ziua, sunt reprezentant al oamenilor muncii in institutia in care lucrez si va rog sa ma lamuriti in urmatoarea problema: - am aflat de curand ca la noi, ... (vezi toată discuția)