Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua,sunt in concediu medical in luna Mai mi sa ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua,sunt in concediu medical in luna Mai mi sa virat bani ...

Buna ziua,sunt in concediu medical in luna Mai mi sa virat bani pe CM și este mai mic decât cel din luna Aprilie cu 450ron,am sunat la firma și explicația lor a fost următoarea in luna Aprilie au fost multă libere .Este corect răspunsul pe care l-am primit din partea firmei?
da, poate fi corect ..se platesc doar zilele lucratoare.