Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Hristos a inviat ! Va rog sa- mi spuneti unde se afla ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Hristos a inviat ! Va rog sa- mi spuneti unde se afla arhiva ...

Hristos a inviat ! Va rog sa- mi spuneti unde se afla arhiva fostei Libertatea - Sibiu și cum pot intra in contact ? Va mulțumesc!
Buna ziua,
Libertatea SA din Sibiu este activa fiscal. Sediu social vad ca il au pe Str. Targu Fanului nr. 12 . Deci daca aveti nevoie de ceva de la ei va adresati direct lor .
Era in procedura de insolventa in 2021 .. interesati-va la ONRC cine este lichidatorul societatii si vedeti unde se afla arhiva.