Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Bonul de consum se face o data pt toata lucrarea?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Bonul de consum se face o data pt toata lucrarea?

bonul de consum se face o data pt toata lucrarea ? chiar daca folosesc materiale cumparate in 2 luni in zile diferite?
george-neagu, moderator
Faceți un singur bon de consum la final de lucrare.