avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 988 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Bonul de consum se face o data pt toata lucrarea?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Bonul de consum se face o data pt toata lucrarea?

bonul de consum se face o data pt toata lucrarea ? chiar daca folosesc materiale cumparate in 2 luni in zile diferite?
Ultima modificare: Duminică, 14 Mai 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 08:30, 14 Mai 2023
Faceți un singur bon de consum la final de lucrare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Descarcare din gestiune lenareg lenareg Societate vazare marfuri cu amanuntul (diverse).Materiale necesare pentru curatenie etc cum le pot scadea din gestiune .Sunt deductibile fiscal daca se iau ... (vezi toată discuția)
Inregistrari constructii dutescu maria dutescu maria Am prit luna aceasta facturi cu materiale (ciment, fier, burghie ,tabla etc) pe care le-am inreg. in 301 dar nusunt sigura ca este poate 3021 si de ce? Am un ... (vezi toată discuția)
Completare nir si bon de consum stefan5747 stefan5747 salut, revin cu o intrebare destul de serioasă despre contabilitatea in partida simpla am o ii, am deschis un contract de prestări servicii cu un srl pt a ... (vezi toată discuția)