Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Fiica mea are domiciliul in apartamentul meu din ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Fiica mea are domiciliul in apartamentul meu din Timisoara. Ea ...

Fiica mea are domiciliul in apartamentul meu din Timisoara. Ea isi schimba cardul de identitate. Trebuie sa aiba o declaratie data de mine ca o accept in spatiu? Eu nu sunt in Romania acum si e mai greu sa dau declaratii.
Multumesc
Da, daca e casa dvs, are nevoie de acordul proprietarului pt luare in spatiu.