Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Salut,pot sa inmatriculez o masina pe numele unui ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Salut,pot sa inmatriculez o masina pe numele unui minor de 15 ...

Salut,pot sa inmatriculez o masina pe numele unui minor de 15 ani? si sa fac si asigurare pe numele lui?
Nu puteți.
nu