Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Demisie forțată Bună Ziua. Va rog sa îmi spuneți ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Demisie forțată Bună Ziua. Va rog sa îmi spuneți cum pot ...

Demisie forțată
Bună Ziua. Va rog sa îmi spuneți cum pot contesta demisia forțată.
In instanta ... va trebui sa probati ca ati fost fortata sa va dati demisia.