Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Daca dorim sa schimbam tigla acoperisului ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Daca dorim sa schimbam tigla acoperisului blocului, ...

Buna ziua. Daca dorim sa schimbam tigla acoperisului blocului, fara a schimba tipul de tigla, forma acoperisului sau alt aspect, avem nevoie de autorizatie?
Daca nu se schimba aspectul exterior al condominiului nu este necesara autorizatie de constructie
Realizati inlocuirea acoperisului cu persoana juridica autorizata care la final sa elibereze documente justificative +garantie