Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Anulare contract vz cumpărare auto
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Anulare contract vz cumpărare auto

Buna ziua, masina scoasă de la fisc in urma contract va cumpărare însă după nici 2 zile cumpărătorul nu mai este de găsit . Deci, schimb de acte și bani nu s au făcut. Cum pot anula contractul Pt a putea reînscrie auto înapoi la mine?
Manuela Rășină, administrator
Contrcatul de vanzare-cumpare trebuie anulat in instanta...si apoi reinscrisa masina