Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua. In urma unui proces cu toate că m-am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua. In urma unui proces cu toate că m-am zbătut pt ...

Bună ziua. In urma unui proces cu toate că m-am zbătut pt amânarea pedepsei am primit 150 de zile.amenda ( 40/zi) plus cheltuieli judiciare. Întrebarea mea.este când o să am cazierul curat?
Bogi1234, utilizator
Dupa 3 ani de la achitare.