avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua. In urma unui proces cu toate că m-am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua. In urma unui proces cu toate că m-am zbătut pt ...

Bună ziua. In urma unui proces cu toate că m-am zbătut pt amânarea pedepsei am primit 150 de zile.amenda ( 40/zi) plus cheltuieli judiciare. Întrebarea mea.este când o să am cazierul curat?
Ultima modificare: Joi, 15 Iunie 2023
Bogi1234, utilizator
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Dupa 3 ani de la achitare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reabilitare- amanarea aplicarii pedepsei zaicaioan zaicaioan Buna ziua acuma ceva timp am fost prins la volan fara permis sub influenta alc. am fost condamnat anu l trecut ( 9/12 ) cu 9 luni suspendare pt art 335, 9 luni ... (vezi toată discuția)
Amânarea aplicãrii pedepsei vs. mențiuni în cazierul judiciar boby_yoghi boby_yoghi In urma conducerii sub influenta alcoolului cu o alcoolemie de peste 0,8, in urma hotararii judecatoresti ramase definitiva mi s-a aplicat o pedeapsa de 1 an ... (vezi toată discuția)
Dupa cat timp se sterge cazierul si care sunt conditiile sfinxul sfinxul buna pentru toti am fost condamnat in 1997 la 3,2 ani in lipsa pentru furt auto ajutat de un prieten ,am fost condamnat in lipsa si pedeapsa sa prescris ... (vezi toată discuția)