Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... titlu de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

titlu de proprietate

ce valoare mai are un titlu de proprietate,al unui teren extravilan dupa succesiune si partaj.au fost 4 pers,cui ramane titlul original,
buna ziua!
acel TP este actul de baza din istoricul dvs.
Tp nu prea mai conteaza cine il tine.
poate va faceti fiecare cate o copie legalizata.
nu am de unde sa fac copie legalizata.cel care tine TP original e departe si refuza sa-l dea.noi astia trei ramasi cu acte in regula ne putem vinde terenul sau nu.