Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Butonul de utilitate a raspunsului
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Butonul de utilitate a raspunsului

Salut, cred ca intrebarea Consideri util acest raspuns? de langa butonul corespunzator ar trebui schimbata. Am observat de cateva ori ca votul e mai degraba despre mi-a convenit/ nu mi-a convenit raspunsul.
adriandimitriu, utilizator
Pentru utilitate, aceste butoane ar trebui sa poata fi accesate doar de catre moderatori.
e o idee atragatoare