avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 124 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Butonul de utilitate a raspunsului
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Butonul de utilitate a raspunsului

Butonul de utilitate a raspunsului

Salut, cred ca intrebarea Consideri util acest raspuns? de langa butonul corespunzator ar trebui schimbata. Am observat de cateva ori ca votul e mai degraba despre mi-a convenit/ nu mi-a convenit raspunsul.
Ultima modificare: Joi, 29 Iunie 2023
adriandimitriu, utilizator
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 17:35, 29 Iunie 2023
Pentru utilitate, aceste butoane ar trebui sa poata fi accesate doar de catre moderatori.
e o idee atragatoare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acces blocat in forum !!! Cocollino Cocollino Nu stiu de ce, dar constat ca am accesul blocat in Forum. Am gresit cu ceva sau...ce s-a intamplat?? Ce pot face sa fiu deblocata? Nu pot raspunde mesajelor ... (vezi toată discuția)
Contract vânzare cumpărare apartament. vreau sa cumpăr un apartament iar in contractul de v/c notarul ... olij olij Vreau sa cumpăr un apartament iar in contractul de v/c notarul a trecut - fără sa ma întrebe si fără sa mi atragă atenția asupra acestui aspect - o ... (vezi toată discuția)
Service auto - probleme dupa revizie cristi.dic cristi.dic Dragi colegi de forum, Am si eu urmatoarea situatie, pe care o sa incerc sa o explic cat mai lipsit de patima si de nervi posibil - desi e greu. Pe scurt - ... (vezi toată discuția)