Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am fost cetatean roman, nascut in RO,in acest timp, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am fost cetatean roman, nascut in RO,in acest timp, anul trecut ...

Am fost cetatean roman, nascut in RO,in acest timp, anul trecut am cumparat un teren 500mp, intravilan in Ilfov.
Dupa cumpararea terenului am renuntat la cetatenia romana pentru cetatenia statului Saingapore
Ce se inampla cu terenul?? il poate lua Statul roman?sau ramane in propietatea mea..
Multumesc
Buna ziua..va rog un raspuns la intrebarea mea..
Multumesc