Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Tatal a decedat in Germania,, eu sunt ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Tatal a decedat in Germania,, eu sunt Studenta, Am ...

Buna ziua! Tatal a decedat in Germania,, eu sunt Studenta, Am trimis actele pentru pensia de urmas in Germania din luna Decembrie 2022, unde acolo a fost ultimul loc de munca al tatalui, dar nu am primit nici macar un raspuns din partea Germaniei. Ce as putea face pentru a obtine pensia de urmas? Va multumesc!
Pensia de urmaş după decesul unui soț în Germania. Pensie pentru orfani
[ link extern ]