Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna Seara.Cei de la Gaze s-au instalat pe pamantul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna Seara.Cei de la Gaze s-au instalat pe pamantul meu fara autorizatia ...

Buna Seara.Cei de la Gaze sau instalat pe pamantul meu fara autorizatia mea.Ce pot SA fac?

Contactati autoritatea care a ocupat fara acordu dv proprietatea dv,puteti inclusiv sa formulati actiune in instanta si sa solicitati plata de daune pentru imposibilitate folosire proprietate