avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 974 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna Seara.Cei de la Gaze s-au instalat pe pamantul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna Seara.Cei de la Gaze s-au instalat pe pamantul meu fara autorizatia ...

Buna Seara.Cei de la Gaze sau instalat pe pamantul meu fara autorizatia mea.Ce pot SA fac?








Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 15:49, 8 Iulie 2023
Contactati autoritatea care a ocupat fara acordu dv proprietatea dv,puteti inclusiv sa formulati actiune in instanta si sa solicitati plata de daune pentru imposibilitate folosire proprietate

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare acte de la fostul proprietar psimona22 psimona22 Buna seara , Sora mea a cumparat un apartament care are centrala termica. A fost sa schimbe titularul la gaze si a aflat ca s-a schimbat legea de curand si ... (vezi toată discuția)
Bransare coloana gaz Dorinel_77 Dorinel_77 Buna ziua Locuiesc intr-un bloc si folosesc utilitatile proprietate comuna(apa,caldura,gaze etc etc).In urma cu 15 ani, 5 proprietari din bloc ... (vezi toată discuția)
Utilitati trase ilegal pe teren catalina_26 catalina_26 buna ziua, detin un teren parte dintr-un lot mai lung de 5 parcele. terenul meu este primul avand acces atat la sosea cat si la drumul de ... (vezi toată discuția)