Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Revin....Am întrebat la bănci de credit cu dobândă ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Revin....Am întrebat la bănci de credit cu dobândă suportată ...

Revin....Am întrebat la bănci de credit cu dobândă suportată de stat (persoana cu handicap permanent grad 1)și nu se poate ...am sunat la centru de handicap și o jurista a spus că nu mă incadrez (ori pt mașină,ori pt adaptare locuință),dar eu am nevoie pt .(pt montare centrala cu gaze pt încălzire)3000-4000euro.Se poate obține creditul?Mulțumesc!
puteti obtine credit daca va incadrati cu veniturile, dar nu cu dobanda suportata de stat.