Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... condamnare cu suspendare si munca in folosul ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

condamnare cu suspendare si munca in folosul societati, termen ...

condamnare cu suspendare si munca in folosul societati, termen de incercare, are termen sa mearga la politie
Si intrebarea dv care este?