Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, dacă în cartea de muncă sunt ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, dacă în cartea de muncă sunt înregistrate toate ...

Bună ziua, dacă în cartea de muncă sunt înregistrate toate datele privind angajarea cât și închiderea contractului de muncă la o societate, Solventul în cazul meu, mai este necesară obținerea unei adeverințe cum ca am lucrat acolo?
Nu mai este necesară obținerea unei adeverințe cum ca ati lucrat acolo.