avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 662 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, dacă în cartea de muncă sunt ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, dacă în cartea de muncă sunt înregistrate toate ...

Bună ziua, dacă în cartea de muncă sunt înregistrate toate datele privind angajarea cât și închiderea contractului de muncă la o societate, Solventul în cazul meu, mai este necesară obținerea unei adeverințe cum ca am lucrat acolo?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:31, 25 Iulie 2023
Nu mai este necesară obținerea unei adeverințe cum ca ati lucrat acolo.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta pentru a benificia de somaj ContSters60613 ContSters60613 Buna ziua, vreau sa-mi depun dosarul pentru indemnizatia de somaj, insa ma confrunt cu o problema: de la firma la care am lucrat nu pot obtine acea adeverinta ... (vezi toată discuția)
Infiintare intreprindere individuala summer26 summer26 buna ziua, vreau sa-mi infiintez o intreprindere individuala care sa aiba ca domeniu de activitate comertul cu haine ,insa am vazut pe diferite site-uri ca ai ... (vezi toată discuția)
Adeverinta de vechime... Costin79 Costin79 Am fost angajat la o societatate pe perioada nedeterminata si mi-am dat demisia. La o anumita perioada de timp dupa demisie am solicitat verbal societatii sa ... (vezi toată discuția)