Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua.Intr-un caz de furt cat dureaza de la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua.Intr-un caz de furt cat dureaza de la primirea actelor de procedura pana ...

Buna ziua.Intr-un caz de furt cat dureaza de la primirea actelor de procedura pana la prima instanta.Multumesc anticipat.
Sorinniros1987, utilizator
Depinde de multe lucruri.
Daca sunt arestați în 2-4 luni se ajunge la instanță.

Poate ar fi bine sa va angajati avocat și sa scăpați de condamnarea penală.
Pot exista și astfel de situații.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Iar daca nu sunt arestati?cazul e din 2019 si doar anul asta,luna a 7-a a fost inregistrat la judecatorie.Va multumesc

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Depinde de multe lucruri.
Daca sunt arestați în 2-4 luni se ajunge la instanță.

Poate ar fi bine sa va angajati avocat și sa scăpați de condamnarea penală.
Pot exista și astfel de situații.