Forum Discuţii diverse Cărţi. Interesante, de ... carti cu modele de contracte
Discuție deschisă în Cărţi. Interesante, de recomandat, topuri...

carti cu modele de contracte

Îmi puteţi recomanda şi mie o carte cu modele de contracte ce va fost utilă?
pe vremea mea, acum 5 ani:))...era la moda una a lui Chisu
Eu găsisem ceva pe net "Consilier - Modele de contracte şi formulare juridice" şi nu ştiam dacă să o comand sau nu.
Mai sunt si Contractele Mileniului III.
Katri, utilizator
Eu ti-as recomanda lucrarea"Modele de contracte comerciale interne si internationale+Modele de corespondenta comerciala privind executara contractelor+ Editie bilingva Romano-Engleza" autori Rozica Crivat si Marcela Radu editura TOTAL CONTRACT -Bucuresti 2003.
Dar daca ai sa cauti pe net ai sa gasesti o multime de modele.
Bafta!