avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 599 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Cărţi. Interesante, de ... carti cu modele de contracte
Discuție deschisă în Cărţi. Interesante, de recomandat, topuri...

carti cu modele de contracte

Îmi puteţi recomanda şi mie o carte cu modele de contracte ce va fost utilă?
Cel mai recent răspuns: Mihail Cazacioc , Consilier juridic 09:37, 28 Ianuarie 2010
pe vremea mea, acum 5 ani:))...era la moda una a lui Chisu
Eu găsisem ceva pe net "Consilier - Modele de contracte şi formulare juridice" şi nu ştiam dacă să o comand sau nu.
Mai sunt si Contractele Mileniului III.
Ultima modificare: Joi, 28 Ianuarie 2010
Katri, utilizator
Eu ti-as recomanda lucrarea"Modele de contracte comerciale interne si internationale+Modele de corespondenta comerciala privind executara contractelor+ Editie bilingva Romano-Engleza" autori Rozica Crivat si Marcela Radu editura TOTAL CONTRACT -Bucuresti 2003.
Dar daca ai sa cauti pe net ai sa gasesti o multime de modele.
Bafta!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proaspat angajat in functia de consilier juridic AnnaM AnnaM Buna ziua! Sunt absolventa 2009 si astazi am reusit sa ma angajez consilier juridic. Sunt incantata!=D> Problema este ca va trebui sa reprezint mai multe ... (vezi toată discuția)
Examen traducãtor - utilizarea dictionarelor bilingve tiparite si sugestii subiecte examen osieriuoana osieriuoana buna ziua! m-am hotarat de curand sa dau examenul de traducator engleza/italiana la MCC si multe informatii le-am gasit pe acest forum dar as avea o ... (vezi toată discuția)
Bibliografie admitere magistratura anasm anasm Salut, m-am hotarat si eu sa dau examenul acesta, despre care multi spun ca e monstruos. As dori sa stiu opiniile celor care au fost admisi. Eu intentionez ... (vezi toată discuția)