Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIC
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIC

Buna Ziua,

Am doua intrebari:

1. Am auzit ca s-ar plati o suma de 600 de lei pentru bona mamicilor care se intorc la munca mai devreme de 2 ani. Este adevarat?

2. Daca ma intorc la munca dupa 6 luni de CIC, exista posibilitatea ca mai tarziu sa reintru in CIC? Daca da, dupa cate luni exipira aceasta posbilitate?

Multumesc,
O zi buna
Catalina
Prin aceasta cerere le si aduceti la cunostinta ca din data_______ati reinceput serviciul.