Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Am parintii in varsta si au actiuni dar nu isi aduc ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Am parintii in varsta si au actiuni dar nu isi aduc aminte ce si cum.

Nu stiu unde au actiuni parintii mei. Nici ei nu mai stiu. Ce pot face?
george-neagu, moderator
Domnule Barna, puteți cauta pe bvb.ro sa vedeți dacă firma e cotata la bursa și sa obțineți informații despre situația financiara, dacă a dat sau nu dividende.
george-neagu, moderator