Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara. Eu locuiesc cu maica-mea as dori să fac ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara. Eu locuiesc cu maica-mea as dori să fac actele pentru ...

Bună seara. Eu locuiesc cu maicamea as dori să fac actele pentru casă și as dori să știu care este onorariul pentru avocat. Este un caz civil.
Din ce spuneți pare că la notar trebuie să mergeți, nu la avocat. Dați detalii, că nu se înțelege exact ce doriți, și care e situația casei - mama unic proprietar (sau nu), dacă aveți frați etc..