Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, mă aflu în termenul legal de trei luni ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, mă aflu în termenul legal de trei luni pt a da ...

Bună ziua, mă aflu în termenul legal de trei luni pt a da un răspuns pt pensie anticipată, dacă aș vrea să merg in continuare la muncă as putea să mai ies anticipat!?
Buna ziua!
Cei pensionati anticipat nu mai au dreptul la munca.
www.avocatnet.ro/articol_585...
De unde ati dedus dvs ca nu mai au drept de munca ?