Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Se poate acorda concediu de odihna dupa concediu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Se poate acorda concediu de odihna dupa concediu medical pentru ...

Se poate acorda concediu de odihna dupa concediu medical pentru sarcina si lauzie, dar inainte de concediu crestere copil?
Da, se poate acorda concediu de odihna dupa concediu medical pentru sarcina si lauzie.