avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Se poate acorda concediu de odihna dupa concediu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Se poate acorda concediu de odihna dupa concediu medical pentru ...

Se poate acorda concediu de odihna dupa concediu medical pentru sarcina si lauzie, dar inainte de concediu crestere copil?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:29, 5 Septembrie 2023
Da, se poate acorda concediu de odihna dupa concediu medical pentru sarcina si lauzie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatie de crestere a copilului miki980 miki980 Buna ziua, as dori sa imi raspundeti la urmatoarele intrebari: 1.Sunt angajata din 19.07.2011 si urmeaza sa nasc in jurul datei de 13.09.2012. De cand pot ... (vezi toată discuția)
Concediu nastere mihaistar82 mihaistar82 Bună ziua, Soţia mea este în concediu de naştere (cele 126 de zile prevăzute de lege). Problema este că mai are doar câteva zile şi se apropie ... (vezi toată discuția)
Prenatal mihaela-ciolea mihaela-ciolea Buna seara!Am si eu o intrebare.Ce se intampla daca depasesc cele 42 de zile de lauzie?Adica doctora mea a gresit calculul,mi-a zis ca voi naste pe 12-14 ... (vezi toată discuția)