avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 909 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara! Am o nelamurire,va rog sa-mi spuna cineva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara! Am o nelamurire,va rog sa-mi spuna cineva daca la ...

Buna seara! Am o nelamurire,va rog sa-mi spuna cineva daca la noua lege a educatiei se poate aplica metodologia legii vechi? Nouz metodologie inca nu exista.Multumesc!!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:53, 7 Septembrie 2023
Despre ce metodologie vorbiti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adoptie ionii ionii Buna ziua.Am o nelamurire: as vrea sa stiu ce se intelege prin :i) persoane alături de care copilul s-a bucurat de viaţă de familie - tutorele, asistentul ... (vezi toată discuția)
Abuz prin neadoptare lili d lili d Va supun atentiei un lucru care este caracteristic acestei tari: anomiaX-(.Sunt tare furios pentru ca Legea creselor nu are inca norme de aplicare, desi ... (vezi toată discuția)
Angajare in invatamant camelia iosif camelia iosif buna ziua, nu stiu exact care sunt pasii pentru a ocupa un post in sistemul de invatmant, adica unde pot solicita (la ce institutie), care sunt criteriile de ... (vezi toată discuția)