Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara! Am o nelamurire,va rog sa-mi spuna cineva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara! Am o nelamurire,va rog sa-mi spuna cineva daca la ...

Buna seara! Am o nelamurire,va rog sa-mi spuna cineva daca la noua lege a educatiei se poate aplica metodologia legii vechi? Nouz metodologie inca nu exista.Multumesc!!
Despre ce metodologie vorbiti?