avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 874 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua ! Știe cineva la un contract de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua ! Știe cineva la un contract de închiriere la un ...

Bună ziua ! Știe cineva la un contract de închiriere la un apartament înregistrat la ANAF ce taxe se plătesc și cât?
Eu sunt chiriașa și plătesc chiria de 1000lei pe luna !
Ultima modificare: Sâmbătă, 9 Septembrie 2023
Adela32@, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:18, 9 Septembrie 2023
Detalii
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se poate face evacuarea unor chiriasi in cazul in care n-au platit 6 luni chiria? basGLM basGLM Buna ziua. As avea o intrebare. Am o chiriasa intr-un imobil pe care il detin. Detin un contract de inchiriere inregistrat la ANAF, unde mi-am platit toate ... (vezi toată discuția)
Probleme cu fostii chiriasi, amenintari ContSters311646 ContSters311646 Buna ziua, Am avut apartamentul (mobilat si utilat) inchiriat 1 an unui cuplu care mi-a fost recomandat. Nu am verificat starea apartamentului in aceasta ... (vezi toată discuția)
Imputare plata chirie pentru vecinul care a inundat pe chirias Userguest1234567890 Userguest1234567890 Buna ziua, de curand am inundat vecinul de la etajul inferior. Am suportat cheltuiala cu reparatia apartamentului. Apartamentul este închiriat, iar pe ... (vezi toată discuția)