Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua ! Știe cineva la un contract de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua ! Știe cineva la un contract de închiriere la un ...

Bună ziua ! Știe cineva la un contract de închiriere la un apartament înregistrat la ANAF ce taxe se plătesc și cât?
Eu sunt chiriașa și plătesc chiria de 1000lei pe luna !
Adela32@, utilizator
Detalii
[ link extern ]