avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 457 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara , As dori sa aflu , dacă știe cineva , ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara , As dori sa aflu , dacă știe cineva , unde este ...

Buna seara ,
As dori sa aflu , dacă știe cineva , unde este arhiva carților de munca a fostului Institutului Proiect București ( IPB) .
Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:16, 23 Septembrie 2023
Detalii
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Firma desfiintata. cum aflu unde are arhiva pentru a obtine documente necesare pensionarii? aureliao2015 aureliao2015 Buna seara As dori sa aflu de unde obtin o adeverinta privind vechimea in munca, necesara la dosarul de pensionare, daca firma respectiva si-a incetat ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am lucrat intr-o unitate militara. mi-am pierdut cartea ... Dcaradim Dcaradim Buna ziua, Am lucrat intr-o unitate militara. Mi-am pierdut cartea de munca si as vrea sa-mi scot adeverinta de vechime de la aceasga unitate militara. Cum ... (vezi toată discuția)
Buna seara! vă rog mult sa îmi dați o informație, dacă este ... Magda Buda Magda Buda Buna seara! Vă rog mult sa îmi dați o informație, dacă este posibil.. Doresc sa cumpăr vechime in munca pentru perioada 1992-1997, deoarece mi s a ... (vezi toată discuția)