Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara , As dori sa aflu , dacă știe cineva , ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara , As dori sa aflu , dacă știe cineva , unde este ...

Buna seara ,
As dori sa aflu , dacă știe cineva , unde este arhiva carților de munca a fostului Institutului Proiect București ( IPB) .
Mulțumesc
Detalii
[ link extern ]