Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Sunt Administrator de Patrimoniu debutant ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Sunt Administrator de Patrimoniu debutant la o școala ...

Buna seara.
Sunt Administrator de Patrimoniu debutant la o școala și urmează sa dau un examen pentru a trece pe o alta treapta. Întrebarea mea este: Se va schimba și fisa postului cu alte atribuțiuni in plus? Va mulțumesc!
Este posibil, dar in majoritate vor fi aceleasi atributii.