avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1469 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Sunt Administrator de Patrimoniu debutant ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Sunt Administrator de Patrimoniu debutant la o școala ...

Buna seara.
Sunt Administrator de Patrimoniu debutant la o școala și urmează sa dau un examen pentru a trece pe o alta treapta. Întrebarea mea este: Se va schimba și fisa postului cu alte atribuțiuni in plus? Va mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:29, 26 Septembrie 2023
Este posibil, dar in majoritate vor fi aceleasi atributii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Trecere treapta urmatoare debutant s buna ziua, sunt administrator ... Lala123 Lala123 Trecere treapta urmatoare Debutant S Buna ziua, sunt administrator patrimoniu, debutant S, la o gradinita. Imi puteti spune cand si in ce conditii se face ... (vezi toată discuția)
Trecere de pe un post cu studii medii pe un post cu studii superioare chichisan dan chichisan dan Buna ziua! Am si eu o intrebare daca este posibil sa primesc raspuns. Sunt angajat la o scoala pe postul administrator patrimoniu. Am fost angajat cu studii ... (vezi toată discuția)
Incurcate sunt caile ... invatamantului tomamirela tomamirela scoala care angajeaza contabil cu jumatate de norma declara la ajofm ca are nevoie de administrator financiar de patrimoniu (???) , o tine una si buna ca ... (vezi toată discuția)