Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pontaj în original
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pontaj în original

Bună ziua! Aș dori să mă sfătuiți cu privire la următoarea problemă: medic rezident, merge în alt oraș pt a-și face modulele aferente rezidențiatului, pe o perioadă de 3 luni. Este pontat de spitalul gazdă, dar pontajul în original trebuie să ajungă la spitalul angajator. Cum aș putea face ca pontajul să ajungă în timp util la spitalul angajator, fără teama ca acesta să fie pierdut pe traseu? Mulțumesc.
Daca accepta sa va dea dvs pontajul , atunci il puteti duce dvs.

Daca nu, atunci poate solicitati sa vi se puna la indemna ao copie cf cu originalul.