Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Am montate camere de supraveghere în bar ,sunt ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Am montate camere de supraveghere în bar ,sunt proprietar. Mi ...

Am montate camere de supraveghere în bar ,sunt proprietar. Mi le-am montat eu ,acum vine poliția și spune ca îmi face dosar penal pentru ca le-am montat eu, au sau nu dreptate?
Legea nr. 333/ 2003 contine prevederi legale despre modul cum pot fi montate legal, camerele de supraveghere.
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]