Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Adeverinta de plata integrala apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Adeverinta de plata integrala apartament

De unde pot scoate o adeverinta de achitare integrala al unui apartament din Ploiesti cumparat prin rate la CEC si achitat in 1996?
Am citit pe site ca ar trebuii sa ma adresez CEC-ului sa caute in arhiva ... dar nu stiu daca arhiva exista in fiecare judet,
Nu CEC-ului trebuie sa va adresati .. ci celui cu care ati incheiat contractul de vanzare - cumparare.
Fiecare judet are arhiva CEC ... a trebuit sa ma duc cu contractul de imprumut la filiala CEC si va cauta in arhiva lor contractul cand a fost facut si pe baza lui imi va elibera adeverinta de plata integrala apartament. Ma va costa 250 lei aceasta adeverinta.