Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cat timp dupa accident se poate da fga romania in ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cat timp dupa accident se poate da fga romania in judecat daca ...

Cat timp dupa accident se poate da fgaromania in judecat daca nu a platit paguba? Le am trimis totul ce au vrut, dar nu am primit bani de un ani.
Nu este si infractiune de delapidare, ca nu vor sa imi da bani?
Nu este infracțiune, dar va puteți adresa instanței de judecata în termen de 3 ani.