Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, dacă nu mai cotizez la pilonul 2 de pensii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, dacă nu mai cotizez la pilonul 2 de pensii , pot ...

Buna ziua, dacă nu mai cotizez la pilonul 2 de pensii , pot sa fac cerere ptr restituirea acestuia ?
Aveți vârsta de pensionare la limită de vârstă`?