Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns referitor la alegerea ...

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns referitor la alegerea corecta a unui cod CAEN pentru intermedierea de vanzari/servicii. Practic eu intermediez vanzarea care un client X la care factureaza firma Y, firma catre care eu facturez un comision pentru ca am intermediat aceasta vanzare/serviciu. Exista un cod CAEN separat pentru intremedieri vazari si un altul pentru intermedieri servicii? Multumesc frumos!
sunt mai multe tipuri de intermedieri. gasiti informatii aici, de ex. [ link extern ] /