Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziu,a sunt student în vârstă de 21 de ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziu,a sunt student în vârstă de 21 de ani beneficiar de ...

Buna ziua sunt student în vârstă de 21 de ani beneficiar de pensie de urmaș și aș dori să mă angajez ca și supraveghetor de seară la un cămin de liceu la care și sunt cazat acum. Pot cumula pensia de urmaș cu salariul pe care l-aș primi?
Da, puteti cumula pensia de urmaș cu salariul .