Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Un presedinte de asociatie de proprietari poate semna ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Un presedinte de asociatie de proprietari poate semna ...

Buna ziua. Un presedinte de asociatie de proprietari poate semna un contract pentru reparatii spatii comune daca noua structura a comitetului executiv inca nu este inregistrata la judecatorie?
Nu se inregistreaza la judecatorie componenta Cex.
Poate semna linistit.
Probabil ca a dorit sa spuna ceva in legatura cu ststutul