Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna seara, cum procedam in aceasta situatie: s a ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna seara, cum procedam in aceasta situatie: s a stabilit protest ...

Buna seara, cum procedam in aceasta situatie: s a stabilit protest pe perioada nedeterminata in institutie, dar am inceput o procedura de achizitie servicii ( SEAP).Intrerup demersurile si le reiau dupa finalizarea peotestului, dar cu prelungirea corespunzatoare a termenelor ?
Ma puteti ajuta macar cu un sfat, daca exista sau nu o baza legala ?